Наші телефони для замовлень:
095 708-16-51 / 098 036-91-61 / 79-98-87
Цілодобовий автовідповідач
095 708-16-51

ЧОМУ БІЛЬШІСТЬ ХВОРОБ НЕ ВИЛІКОВНІ?

Людський організм на 75% складається з води і на 25 з твердих речовин. У тканинах мозку близько 85% води. Раніше вважалося, що вода сама по собі нейтральна речовина і її головним призначенням є лише транспортування різних речовин органами та системами організму. Останні наукові дослідження дають вагомі підстави подивитися на воду під новим кутом зору і стверджувати: нестача води в організмі - головна причина багатьох найпоширеніших хвороб.

Сьогодні занадто багато захворювань вважаються невиліковними. Крім того, аналіз показує, що в медичних довідниках біля більшості назв хвороб зазначено: походження невідоме. Тому зазвичай медицина говорить не про подолання хвороби і повне одужання людини, а лише про необхідність все життя вживати ліки для того, щоб полегшити стан хворого: гіпертонікам - засоби для зниження тиску, астматикам - протиастматичні тощо... Цей перелік можна продовжувати. Він свідчить, що ставка на певну речовину, яка закладається в таблетках, помилкова. Бо вона не впливає кардинально на хворобу.

Згідно з результатами нових досліджень, причина хвороб криється в зневодненні організму. Отже, саме від розподілу води в організмі залежить стан здоров`я людини.

Переглядів: 1339

1

Замовити воду сьогодні нa сьогодні: Замовивши воду з 8:00 до 9:00 отримай воду в цей же день (узгодити з диспетчером)

ЧОМУ ЧИСТА ВОДА?

Не містить шкідливих елементів та сполук, не залишає нальоту та осаду, продовжить життя Вашої побутової техніки, екологічно чиста та безпечна, що підтверджено сертифікатами якості.

ЗАМОВЛЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ДИСПЕТЧЕРА З 08.00 ГОД. ДО 12.00 АБО НА АВТОВІДПОВІДАЧ З 12.00 ДО 08 ГОД.