Наші телефони для замовлень:
095 708-16-51 / 098 036-91-61 / 79-98-87
Цілодобовий автовідповідач
095 708-16-51

First article H1

Дбайливо ставтесь до свого здоров`я, вживайте питну воду, якість якої підтверджена державними сертифікатами та висновками державної санепідемстанції, а також вода має розвозитися в полікарбонатних бутилях, які не виділяють мономери й таке ін. в воду!!!

(Ні в якому разі не довіряйте зберігання води каністрам!!! - Вони виділяють у воду мономери!!!)

Вода, яка розвозиться в каністрах , в ПЕТ тарі (яка призначена для одноразового використання) , 40-л бочках вже за 5 хвилин вбирає ядовиті та шкідливі для організму речовини та елементи.

Не зволікайте на своєму здоров`ї та на здоров`ї своїх близьких! Поперше вода має зберігатися в полікарбонатних бутилях(мають бути документи , підтверджуючі якість цих бутлів) . На бутилі має бути: а)наліпка з адресою місця, де безпосередньо розливається вода, б)дата розливу та в)адреса постачальника! Й ще раз: тара, в якій розвозиться вода, має бути зроблена з полікарбонату на відміну від ПЕТ тари та сертифікована!!! Працюйте з «відкритими компаніями» ,до яких можна завітати на офіс, працівники якої можуть назвати місце видобутку води, надати належні документи. Бережіться «диких» перевізників води :без офісу, без стаціонарного телефону, без належних бутилів, без наліпок на бутлях з вказаним місцем розливу та адресою перевізника! Вони не мають змоги навіть помити бутилі, набирають воду в антисанітарних умовах, а також не мають всіх відповідних державних документів!!!

Переглядів: 4234

Photos


php css bootstrap

1

Замовити воду сьогодні нa сьогодні: Замовивши воду з 8:00 до 9:00 отримай воду в цей же день (узгодити з диспетчером)

ЧОМУ ЧИСТА ВОДА?

Не містить шкідливих елементів та сполук, не залишає нальоту та осаду, продовжить життя Вашої побутової техніки, екологічно чиста та безпечна, що підтверджено сертифікатами якості.

ЗАМОВЛЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ДИСПЕТЧЕРА З 08.00 ГОД. ДО 12.00 АБО НА АВТОВІДПОВІДАЧ З 12.00 ДО 08 ГОД.